Social Club
BINE AI VENIT. LOGHEAZA-TE SAU INREGISTREAZA-TE PENTRU A PUTEA VEDEA SUBIECTELE FORUMULUI
Social Club
BINE AI VENIT. LOGHEAZA-TE SAU INREGISTREAZA-TE PENTRU A PUTEA VEDEA SUBIECTELE FORUMULUI
Social Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Social Club

Bine ai venit. Esti un consumator inrait de retele de socializare ? Join us !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial

In jos 
+4
alinutzaaa
mafiotuuu
Milirian
junior87
8 participanți
AutorMesaj
Milirian
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Milirian


Mesaje : 332
Puncte : 80460
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : Omnipresent

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Joi Ian 22, 2015 11:39 pm

Salut , voi incepe acest topic , in care va voi permite sa va scrieti parerile , sa postati strict la subiect si fara sa spammati sau sa vorbiti urat.
Nu luati acest subiect la misto cum am facut-o si eu prin 2010 cand am aflat de metoda asta de a face bani online.Regret nespus de rau ca m-am lasat pagubas , pana astazi , garantat as fi facut lejere 50 $ pe zi , acum , fiind la inceput , abia fac 5 $ pe zi.
Ideea este urmatoarea , poti face bani fara sa investesti , dar dureaza foarte mult. Mai jos va voi explica cum puteti face bani si gratuit, iar cei care aveti bani si va permiteti … un 5 $ pe saptamana , va voi arata ca in 3 luni , ajungeti ca si mine sa faceti lejer 4-5 $ pe zi.
Aceasta metoda , pentru cei care investesc cu cap , va adduce profit foarte mare dupa 6 luni.
Cunosc persoane care au facut  350.000 $ profit in 3 ani , da .. 3 ani … cand facem noi 1 MILIARD 300 MILIOANE in 3 ani ? Niciodata , muncind cinstit. Bun , sa ii dam drumu …
Acest site l-au mai folosit multi dintre voi . asa ca cine stie despre ce este vorba urmati tutorialul , cine nu,sa faca acelasi lucru.

CINE NU IA IN SERIOS SUBIECTUL , VA ROG , NU VA INREGISTRATI , VA ROG !!

Pentru a incepe aveti nevoie de 2 conturi
1. Pe Pay Pall https://www.paypal.com/ (de aici vei investi , daca vrei , sau vei primi banii aici)
Pentru a creea cont pe PayPal , click aici sa va inregistrati
2. Pentru a creea cont pe CLICK AICI ( beneficiati de 10 % castig din linkul de referinta, deoarece sunt membru GOLDEN) , iar eu la randul meu castig 20 % din castigurile voastre , bineinteles nu din banii vostri la propriu ...

Acum , dupa ce creeati contul , intrati pe email , confirmati mailul si logati-va pe site.

Pe site , aveti sectiunea View Advertisments , acolo aveti zilnic reclame , pe care trebuie NEAPARAT sa le vizualizati , nu trebuie sa sariti peste nici o zi , pentru profit 100 %.

Pe fiecare reclama vizualizata , castigati 0,001 $ + 3 sanse Adprize.
Dupa ce vizualizati reclamele , in josul paginii View Advertisments , aveti un numar de sanse Adprize , click pe AdPrize , si vizualizati reclamele de acolo. Puteti castiga intre 0,5$ - 100 $ sau membru Golden (valoare de 90 $)

Acum , intrebarea voastra va fi :
De ce sa ma complic pentru cativa centi pe zi ?
Raspuns : Nu pentru asta ati venit aici , ci sa faceti mai multi bani folosind urmatoarele tactici.

Tacticile sunt urmatoarele : pentru cei care vor sa investeasca , si pentru cei care nu vor sa investeasca nici un cent.

Sa incepem cu varianta FARA INVESTITIE.

Sistemul acesta , este un system piramidal , eu te invit pe tine , tu invite pe x … etc. Acesti oameni pe care ii invitati prin linkul de referral , va vor adduce bani , de cate ori ei dau click pe o reclama , in contul tau intra jumatate din cat a facut el. Imagineaza-ti sa ai 300 de oameni invitati care dau 10 clickuri de fiecare zilnic
300x10=3000 clickuri pe zi = 3 $/zi doar din referalii directi.
Acest site te lasa sa inchiriezi referali , 5 $ = 25 referali , 6 $ =30 referali …. 20 $ = 100 referali.
Poti inchiria maxim 100 referali pe saptamana.
Exista pachete = golden … dubleaza tot venitul tau si al referalilor , dar costa 90 $.
ATENTIE , POATE FI CASTIGAT DIN AD PRIZE, NU VA GRABITI SA IL ACHIZITIONATI.

Metoda cu investitie medie [Metoda ce o folosesc eu]

Creezi cont , dupa aceea iti pui de pe card 20$ pe paypal. De pe paypal iti pui pe contul de pe site.
Intrii la profilul tau  , click pe Referrals , si cumperi un pachet de 20 $ ( 100 de referrali) care vor da clickuri zilnice pentru voi.
1click=1cent => 1 referal da minim 4 clickuri pe zi => 4 centi x 100 = 400 centi = 4 dolari pe zi.
Poti cumpara cate 100 de referali pe saptamana.
Scopul meu este sa fac 4000 de referali x minim 4 centi = 16000 clickuri pe zi (minim) = > 160$ pe zi.


Metoda cu investitie maxima
Este ca si cea medie , doar ca dupa 20 zile cumperi pachetul GOLD (90$) si dubleaza tot ce v-am aratat mai sus.

Va rog postati aici veniturile voastre zilnice.

ATENTIE , LINKUL DE REFERAL APARE DUPA 30 ZILE


DUPA 30 zile puteti invita prieteni prin linkul care il gasiti aici
VEDETI IN IMAGINE CA EU AM POSTAT POZA CU CONTUL MEU , SE VEDE CA AVEAM FORUMUL DESCHIS.
https://i.servimg.com/u/f38/19/12/20/38/dasdas10.jpg


HAI SA VA FAC O SCHEMA MAI SIMPLA , DACA URMARESTI PASII , NU AI CUM SA NU FACI BANI.

1.Faci cont pe CLICK AICI
2.Fa primii 2 dolari doar din clickuri
3.Click pe numele tau sus in bara ==>> click referrals
4.De acolo cu banii ce i-ai facut , cumperi un pachet de referrali cu 2 dolari. ( acei referali , iti vor aduce zilinc bani , cate reclame dau ei click , atatia centi iti intra tie in cont , simplu ca buna ziua)
5. La sectiunea referrals , activeaza auto pay : ON
6. Cand ai 30 de zile de cand ti-ai facut contul , poti invita pe altii prin linkul tau de referrali , pe ce dau ei click , 1 cent pe click iti intra tie ... imagineaza-ti sa ai 300 de referali invitati de tine si 300 cumparati Smile

BAFTA.


Ultima editare efectuata de catre Milirian in Mier Feb 11, 2015 6:31 am, editata de 9 ori
Sus In jos
https://socialclub.forumgratuit.ro
junior87

junior87


Mesaje : 2
Puncte : 51032
Data de inscriere : 25/01/2015
Varsta : 32
Localizare : Bacau

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Ian 25, 2015 6:50 pm

Multumesc mult , nu ma asteptam sa functioneze. Deocamdata am 4 dolari Smile se poate mai bine. Am cumparat cu 5 dolari un pack de referali pana fac cele 30 de zile sa imi apara linkul.

Vrem un tutorial in care sa ne arati dupa cele 30 zile , unde sa ne postam linkul.

Mersi
Sus In jos
mafiotuuu
Nou Venit
Nou Venit
mafiotuuu


Mesaje : 6
Puncte : 51040
Data de inscriere : 25/01/2015

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Ian 25, 2015 6:57 pm

Nu credeam ca e pe bune , dar azi mi-am scos primii 5 $ ca si test , si mi-au intrat pe contul de PayPal, eu am luat pachet de 100 de referali, Acela la 20 $. 23 Dintre referral nu prea dau clickuri.

Sti oare de ce ? mersyy mult men !!
Sus In jos
Milirian
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Milirian


Mesaje : 332
Puncte : 80460
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : Omnipresent

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Ian 25, 2015 7:19 pm

mafiotuuu a scris:
Nu credeam ca e pe bune , dar azi mi-am scos primii 5 $ ca si test , si mi-au intrat pe contul de PayPal, eu am luat pachet de 100 de referali, Acela la 20 $. 23 Dintre referral nu prea dau clickuri.

Sti oare de ce ? mersyy mult men !!

E simplu. Fiecare referral e un om ca si tine , daca are chef da click intr-o zi , daca nu , nu da click.
Cand cumperi referrali , exista riscul ca acestia sa se sature dupa 10 zile de dat click , si renunta , sau fac pauze.
Multi fac pauze , eu am 500 in total , multi dintre ei fac pauze si de 20 zile.
Sus In jos
https://socialclub.forumgratuit.ro
Milirian
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Milirian


Mesaje : 332
Puncte : 80460
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : Omnipresent

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Ian 25, 2015 7:19 pm

junior87 a scris:
Multumesc mult , nu ma asteptam sa functioneze. Deocamdata am 4 dolari Smile se poate  mai bine. Am cumparat cu 5 dolari un pack de referali pana fac cele 30 de zile sa imi apara linkul.

Vrem un tutorial in care sa ne arati dupa cele 30 zile , unde sa ne postam linkul.

Mersi

Hai ca se poate mai bine Very Happy
Bafta , eu azi mai cumpar un set de 100 Very Happy
Sus In jos
https://socialclub.forumgratuit.ro
mafiotuuu
Nou Venit
Nou Venit
mafiotuuu


Mesaje : 6
Puncte : 51040
Data de inscriere : 25/01/2015

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Ian 25, 2015 7:19 pm

Mersi boss
Sus In jos
alinutzaaa

alinutzaaa


Mesaje : 4
Puncte : 51034
Data de inscriere : 25/01/2015
Varsta : 33
Localizare : Popesti-Leordeni

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Ian 25, 2015 7:32 pm

Trebuie sa ma duc sa imi iau de la banca un extras de cont , am vazut ca pentru a verifica contul de pypal trebuie codul Acela.
Sus In jos
https://www.facebook.com
Milirian
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Milirian


Mesaje : 332
Puncte : 80460
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : Omnipresent

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 4:25 pm

Da , dupa ce iti faci cont pe Pay Pal , o sa dai click la account status sai dai click pe Get Verified , iti va cere un cod pe care trebuie sa il introduci in 48 de ore. codul este pe extrasul tau de cont. Trebuie sa mergi la banca sa ceri un extras de cont.

Simplu Smile
Sus In jos
https://socialclub.forumgratuit.ro
Milirian
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Milirian


Mesaje : 332
Puncte : 80460
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : Omnipresent

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 5:31 pm

Rog sa ma intrebati daca nu aveti nelamuriri , va raspund la orice intrebare.
Sus In jos
https://socialclub.forumgratuit.ro
andrei66648




Mesaje : 2
Puncte : 50927
Data de inscriere : 01/02/2015

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 5:52 pm

Stiam ca NeoBux nu plateste
Sus In jos
Milirian
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Milirian


Mesaje : 332
Puncte : 80460
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : Omnipresent

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 8:06 pm

hmm ,inseamna ca banii ce i-am scos eu de pe paypal sunt virtuali sa inteleg ? Smile fi serios Very Happy , de ce imi bat capu daca nu plateste ? sincer acum.
Sus In jos
https://socialclub.forumgratuit.ro
junior87

junior87


Mesaje : 2
Puncte : 51032
Data de inscriere : 25/01/2015
Varsta : 32
Localizare : Bacau

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 8:08 pm

andrei66648 a scris:
Stiam ca NeoBux nu plateste

trebuie sa te dezamagesc Smile eu am testat aseara , am scos 3,20 dolari de test... si mi-au venit pe paypal ... deci nu stiu unde ai auzit tu asta Smile
Sus In jos
alinutzaaa

alinutzaaa


Mesaje : 4
Puncte : 51034
Data de inscriere : 25/01/2015
Varsta : 33
Localizare : Popesti-Leordeni

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 8:09 pm

Plateste ... te asigur , incearca pana sa lasi comentarii de genu.
Sus In jos
https://www.facebook.com
iosifbogdan




Mesaje : 2
Puncte : 50927
Data de inscriere : 01/02/2015

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 8:34 pm

Am o problema, dau click pe 'adverismente' si dupa ce urmaresc clipu/ies de pe acel tab dar nu imi pune ca si cand e vizionat, de ce?

Nevermind, era din cauza addblock
Sus In jos
Milirian
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Milirian


Mesaje : 332
Puncte : 80460
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : Omnipresent

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 9:05 pm

Scuzele de rigoare , am uitat de addblock Smile anyway , sa va invat ceva , cautati pe google , GS Auto Clicker , si cand va uitati la adprize , puneti clickul pe next si apasati f8 Very Happy si se uita singur la adprize , sa nu dati voi click , atentie , DOAR LA ADPRIZE FUNCTIONEAZA.
Sus In jos
https://socialclub.forumgratuit.ro
andrei66648




Mesaje : 2
Puncte : 50927
Data de inscriere : 01/02/2015

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 9:09 pm

Am incercat acum un an sa scot banii de acolo si nu m-au platit, de astsa ziceam. Am incercat si testat, insa recunosc ca nu anul acesta, 2015 Very Happy
Sus In jos
MariusAlin




Mesaje : 1
Puncte : 50926
Data de inscriere : 01/02/2015

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: MULTUMESC   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 9:10 pm

Salut , iti multumesc pentru invitatia pe forum , iti urmaresc subiectul din prima zi , si da , FUNCTIONEAZA.

Am cumparat membru Gold , si vad ca lucrurile se misca bine.

Am 300 de referali cumparati + membru gold. Fac deja 8$/zi. Vroiam sa intreb , dupa cele 30 zile ce facem cand primim si noi link de invitatie ?

Ne ajuti cu un tutorial ?

Mersi.


Alin Marius Danci
Sus In jos
Milirian
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Milirian


Mesaje : 332
Puncte : 80460
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : Omnipresent

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 9:10 pm

andrei66648 a scris:
Am incercat acum un an sa scot banii de acolo si nu m-au platit, de astsa ziceam. Am incercat si testat, insa recunosc ca nu anul acesta, 2015 Very Happy

Citeste pe site Smile minimum payout 2 $

Bafta.
Sus In jos
https://socialclub.forumgratuit.ro
iosifbogdan




Mesaje : 2
Puncte : 50927
Data de inscriere : 01/02/2015

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 9:15 pm

Milirian, un tutorial cum as putea face putini bani la inceput? adica niste sfaturi, te rog? Very Happy fara investitie ma refer.
Sus In jos
Milirian
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Milirian


Mesaje : 332
Puncte : 80460
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : Omnipresent

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 9:57 pm

Sigur , lucrez la el de ceva timp , sa fie comlpet , maine voi posta.
Trebuie pas cu pas.

Ce trebuie sa tii minte , zilnic sa dai clickurile , si fa 0.600 sa iti cumperi primii referali.

Maine dupa ora 17 va fi postat.

SPOR.
Sus In jos
https://socialclub.forumgratuit.ro
Milirian
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Milirian


Mesaje : 332
Puncte : 80460
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : Omnipresent

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Lun Feb 02, 2015 4:40 pm

TUTORIAL CUM SA FACI BANI DUPA CE TREC CELE 30 ZILE :
Dupa cum v-am promis , va voi explica cum sa faceti sa obtineti referali , dar si cum sa faceti pana sa aveti linkul de invitatie.


1. Dupa ce creati contul , datoria voastra este sa obtineti 0,600 sa cumparati un set de referrali.

Ce sunt referralii? Sunt oameni ca si noi , care dau click-uri. Fiecare click pe care il face un referral pe o reclama, primesti 1 cent in contul tau. Ex: daca un referral vede toate reclamele pe zi , in contul tau intra 30centi. Imaginati-va cand aveti 300 de referrali cati bani va vin pe zi , plus cei pe care o sa-i invitati dupa 30 zile.

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Rent+referrals+2

2. Dupa cele 30 zile , pe pagina principala va apare linkul de referral , cum este in imaginea de mai jos.
[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Neobux+4

Acest link il dati prietenilor vostri , postati pe anumite site-uri. Trebuie si voi la randul vostru sa ii ajutati sa le explicati cum functioneaza.
Recomandare unde sa postati linkul: a) Va creati un site , sau blog , acolo postati aceasta metoda , ATENTIE : NU COPIATI CEEA CE AM POSTAT EU , CREATI-VA SINGURI UN TUTORIAL.
b) Inregistrati un video pe youtube unde sa explicati metoda , iar la descriere puneti linkul de referral.

3. Atentie , dupa 30 zile ,referrali dumneavoastra dispar , acestia doar ii inchiriati, pentru a-i putea tine mai mult timp , de la tabul referrals , activati functia autopay. Vezi imaginea mai jos
[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Inneo+referrals

Recomandarea mea , pentru un castig cat mai rapid , inchiriati-va cu 20 $ ... 100 de referrali , si acestia va vor face treaba si mai repede.
Eu inchiriez cate 100 pe luna , nu ma deranjeaza sa investesc 70 ron pe luna , acesti bani ii strici in oras la un suc.

BAFTA.
Sus In jos
https://socialclub.forumgratuit.ro
bagabonteloo

bagabonteloo


Mesaje : 4
Puncte : 50916
Data de inscriere : 02/02/2015

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Tare   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Lun Feb 02, 2015 5:33 pm

Esti super tare omule. Metoda ta functioneaza excellent. Am 2 saptamani deja de cand am vazut subiectul , am cumparat 200 referali , k ma lasa sa iau o data pe saptamana.

Am 19 $ deja , si scot cam 3 $ pe zi. Am avut norok k am pe un card ceva bani pushi deoparte , si o sa mai bag sa iau inca 500 referali.

te anunt cat o sa fac peste o saptamana.


LA MAI MARE... NUMA BINE!!!
Sus In jos
Milirian
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Milirian


Mesaje : 332
Puncte : 80460
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : Omnipresent

[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 3:20 pm

Vezi ca nu poti mai mult de 300 de referrali pentru ca ai nevoie de golden membership. E 90 $

bafta , numa bine Smile
Sus In jos
https://socialclub.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Empty
MesajSubiect: Re: [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial   [Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial Icon_minitime1

Sus In jos
 
[Testat] Bani pe net din PTC + Tutorial
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Social Club :: Bani pe net-
Mergi direct la: