Social Club
BINE AI VENIT. LOGHEAZA-TE SAU INREGISTREAZA-TE PENTRU A PUTEA VEDEA SUBIECTELE FORUMULUI
Social Club
BINE AI VENIT. LOGHEAZA-TE SAU INREGISTREAZA-TE PENTRU A PUTEA VEDEA SUBIECTELE FORUMULUI
Social Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Social Club

Bine ai venit. Esti un consumator inrait de retele de socializare ? Join us !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cum sa obtii Like,Follows + multe altele

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
mafiotuuu
Nou Venit
Nou Venit
mafiotuuu


Mesaje : 6
Puncte : 51040
Data de inscriere : 25/01/2015

Cum sa obtii Like,Follows + multe altele Empty
MesajSubiect: Cum sa obtii Like,Follows + multe altele   Cum sa obtii Like,Follows + multe altele Icon_minitime1Lun Ian 26, 2015 6:09 am

Salut ,  pentru cei interesati sa isi faca Like la pagini , Share , Followeri , vizualizari youtube , am gasit siteul care te ajuta.

Intri pe site , te inregistrezi , dupa care trebuie sa dai like la altii , obtii niste credite , care le folosesti pentru ce ai tu nevoie.

Recomand sa va faceti un cont fake de facebook , sa nu dati like si share la toti nebunii Smile

Pasul 1. Inregistreaza-te  >>>>> APASA CLICK AICI <<<<
Pasul 2. Intra la Facebook Like si se va deschide o pagina. Dati like la cei de acolo , dupa ce ii terminati , jos apare refresh links , si va apar altii carora sa le dati like. Fiecare like va da numarul de credite care este scris.
Pasul 3. Intra la Add manage page , si pune pagina la care vrei like , sau postarea , asigneaza-i cate credite vrei sa le dai celor care iti dau like-uri. Recomand sa puneti 9 credite sa apara pe prima pagina.

Eu fac pe zi 400 - 800 like-uri zilnic. Dar si stau.

ATENTIE : La un moment dat , vor aparea tot aceleasi pagini sa dati like , in momentul Acela , intrati pe Facebook followers , si dat follow , sau youtube likes , youtube subscribe, iar de acolo primiti tot asa credite. Creditele le puteti folosi la ce vreti voi , nu e neaparat sa coincida cu sectiunea la care ati facut creditele.

BAFTA.

POSTATI AICI INTREBARI , IAR EU VA AJUT
Sus In jos
bagabonteloo

bagabonteloo


Mesaje : 4
Puncte : 50916
Data de inscriere : 02/02/2015

Cum sa obtii Like,Follows + multe altele Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa obtii Like,Follows + multe altele   Cum sa obtii Like,Follows + multe altele Icon_minitime1Lun Feb 02, 2015 5:37 pm

Mersi frate !!! Tare de tot.
Sus In jos
Milirian
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Milirian


Mesaje : 332
Puncte : 80460
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : Omnipresent

Cum sa obtii Like,Follows + multe altele Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa obtii Like,Follows + multe altele   Cum sa obtii Like,Follows + multe altele Icon_minitime1Lun Feb 02, 2015 5:44 pm

Wow , super tare , acum imi fac si eu like-uri la poza de profil , am 190 Very Happy
Sus In jos
https://socialclub.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cum sa obtii Like,Follows + multe altele Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa obtii Like,Follows + multe altele   Cum sa obtii Like,Follows + multe altele Icon_minitime1

Sus In jos
 
Cum sa obtii Like,Follows + multe altele
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Social Club :: RETELE DE SOCIALIZARE :: Facebook-
Mergi direct la: